Seřizovač vstřikolisů

Referenční číslo
8-18-367938
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do menší firmy se sídlem v Klášterci nad Ohří hledám seřizovače vstřikolisů.

Hledám člověka se schopností vést jiné pracovníky s dobrými komunikativními schopnostmi. Osobu s velkou schopností organizace vlastní práce ale i pracovního týmu.

Náplň práce:

  • Realizuje a kontroluje výrobu, která spadá do jeho odpovědnosti, tento bod zahrnuje nejen kvalitu ale i množství dílů zakázky
  • Plní specifikace a postupy jak výrobní tak kvality
  • Notifikuje reálné údaje z každé zakázky
  • Zaznamenává incidenty z výroby a řeší ty, které se objevují na strojích, jež má na starosti a pokud je nemožné je vyřešit, postará se o jejich nápravu
  • Dohlíží na stav strojů, instalací a výrobních nástrojů a v případě, že nalezne nějaký problém nebo možný problém, nahlásí tuto skutečnost údržbě
  • Provádí výměny forem
  • Seřizuje stroje, nástroje a roboty (parametry, první vstřiky do formy, kontroluje první díly)
  • Preventivní údržba v souladu s předem definovanými instrukcemi
  • Vypracování návodek pro vstřikování
  • Zajišťuje, aby se prováděla správně kontrola ve výrobě a také správná vizuální kontrola
Požadavky

Vzdělání: Minimální: střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru nebo elektro specializací

Zkušenosti na pozici seřizovač ( nejlépe vstřikování plastů)

Ochotu pracovat ve směnném provoze

Zkušenosti s obsluhou stroje

Znalost technické dokumentace

Znalost PC

Benefity

Stravenky

Osobnostní prémie