SEŘIZOVAČ | VSTŘIKOLIS

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
6-10-378384
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do čistého pracovního prostředí hledám šikovné seřizovače vstřikolisů. Toužíte po stabilním zaměstnání? Pak pro Vás máme příležitost!

  • seřizování vstřikolisů a jejich opravy
  • pravidelně provádění kontrol a čistění vstřikolisů
  • kontrola a dodržování předepsané technologie výroby

Nástup možný ihned.

Požadavky
  • SŠ nebo vyučení s technickým zaměřením výhodou
  • praxe na stejné či podobné pozici výhodou
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • dotované závodní stravování
  • 13. mzda + další benefity
  • mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs.
  • příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
  • příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) 500Kč