SEŘIZOVAČ | TÁBOR | AŽ 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-399625-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do raketově rostoucí strojírenské výroby hledáme nové parťáky na pozice SEŘIZOVAČE. Nebráníme se jak juniorům a absolventům, tak zkušeným seřizovačům!

Bude vás čekat nepřetržitý provoz s kratší pracovní dobou (7,5 h denně) a velmi zajímavá výroba elektroniky.

Náplň práce:

  • Prvotní údržba a seřizování strojů a linek
  • Kontrola kvality
  • Komunikace s obsluhou strojů a linek
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání - strojírenství nebo elektro obory
  • Manuální zručnost a chuť pracovat