SEŘIZOVAČ / VOLNÉ VÍKENDY

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
6-10-341458
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci, kde se nemusíš hnát za normami?

  • >Práci, kde se můžeš na všem domluvit a rádi Ti vyjdou vstříc?
  • >Práci, kde si tvé nápady poslechne rád i nejvyšší šéf a nebudeš jenom číslo?
  • >Práci, kde budeš v klimatizované čisté dílně a stihneš si u práce i vypít kávu a hodit řeč s kolegy?

Pak neváhej a napiš nám, protože takovouto pohodovou firmu jen tak nenajdeš...

Tvým úkolem bude:

  • obsluhovat stroje na lisování tenkých hliníkových plechů
  • seřídit stroj před najetím nové série
  • vkládat vstupní materiál a občas kouknout, jestli je vše OK
Požadavky
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat v třísměnném provozu (Po - Pa)
  • nebát se mechanicky seřídit stroj - ale neboj, na vše tě důkladně zaškolí a poskytnou na první měsíc, či jak budeš potřebovat, zkušeného kolegu, který ti všechno ukáže
  • výhodou je technické vzdělání, nebo zkušenost se seřizováním strojů
Benefity
  • férová mzda cca 26 000 kč skládající se z:
  • 21 000 Kč základní mzda
  • cca 2 500 Kč příplatek za směnost (noční a odpolední příplatky)
  • až 4000 Kč bonusová složka mzdy
  • stravenky v hodnotě !!!100,- Kč !!!
  • 2 dny Sick day
  • příspěvek na občerstvení 300 Kč/měsíc nad rámec stravenek
  • příspěvek na dopravu od 15km 1000,- Kč

příspěvek na životní/penzijní poj. od 500 Kč/měs.