SEŘIZOVAČ/ NÁSTROJAŘ

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-10-362577
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný, dokážete si představit práci na směny ( např. 3 dny práce, 3 dny volno) a máte nějakou zkušenost se seřizováním strojů? Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí i v této nejisté době velmi úspěšné společnosti !

Vaší náplní práce bude zajišťování bezproblémového chodu výrobního zařízení, snižování výskytu poruch a další úkony s tím spojené.

Požadavky
  • SOU/SŠ - nástrojař, seřizovač, zámečník
  • zkušenost s údržbou nástrojů, přípravků, strojů
  • manuální zručnost
Benefity
  • čekají Vás letní a zimní prémie
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno
  • benefit program Cafeteria Sodexo