SEŘIZOVAČ l 3 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
7-18-374407
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY!

NÁSTUP IHNED!

Co budeš mít na starosti?

  • zajišťování plynulého provozu linky ve svém sektoru (svařovací roboty, svářecí lisy, automatické lisy)
  • seřizování výrobních strojů dle technických postupů
  • kontrola dodržování pracovních postupů
  • vyplňování výrobní dokumentace
Požadavky
  • min. SOU - vzdělání technického zaměření
  • ochota pracovat v třísměnném
  • základní znalost práce s PC
  • předchozí zkušenost ze stejné pozice vítána, ale dáme šanci i absolventům
Benefity

Co společnosti svým zaměstnancům nabízí?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 13. mzda
  • Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
  • Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů
  • Čtvrtletní bonus za zhodnocení výkonu ve výši až 3 500,- Kč za měsíc
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000,-Kč ročně