SEŘIZOVAČ | NÁBORÁK 100 000 KČ | MZDA AŽ 38 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 38 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
138-18-405934-1
Popis pozice

Technické vzdělání a alespoň rok praxe v oboru jako SEŘIZOVAČ. Máš? Skvělé, čti dál. :)

Hledáme do týmu fajn kolegu na pozici SEŘIZOVAČ.

Tvým úkolem bude:

  • Nastavit a kontrolovat výrobní parametry
  • Přizpůsobovat parametry s cílem optimalizace výrobního procesu
  • Zapojovat se do aktivit spojených s náběhem nových strojů
  • Provádět kontrolu jednotlivých pracovišť a kontrolu stavu médií
  • Odstraňovat nebo nechávat odstranit nalezené závady
  • Zodpovídat za správnou funkci strojů, linek a jejich zařízení
  • Obsluhovat a udržovat výrobní stroje, zařízení nebo linky
Požadavky
  • SOU/SŠ technické, strojírenské vzdělání
  • Uživatelská znalost PC
  • Praxe alespoň 1 rok
  • Zodpovědnost a chuť naučit se nové věci :)
Benefity
  • Náborový příspěvek 100 000Kč (po zkušební době)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatek na zdraví ve výši 1 500,- Kč
  • Preventivní lékařská péče
  • Bezplatné očkování proti chřipce
  • Příplatek na dojíždění ve výši 1 000,- Kč