SEŘIZOVAČ CNC

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-406592-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste v technické dokumentaci jako doma? Máte zkušenosti se seřizováním CNC? Staňte se SEŘIZOVAČEM CNC STROJŮ pro mezinárodní společnost v oblasti railway!

Pojďte se starat o to, aby stroje ve výrobě byly vždy v tom nejlepším stavu – provádějte jejich seřízení, kontrolujte jejich životnost, starejte se o jejich údržbu a provádějte kontrolu kvality a přesnosti výsledných dílů.

Na této pozici se pracuje ve vícesměnném provozu.

Požadavky
  • SŠ nebo výuční list (technický obor)
  • praxe min. 3 roky se seřizováním CNC strojů
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost procesů obrábění
  • VÝHODOU: zkušenost se systémy Sinumerik / Mitsubishi / Fanuc
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní připojištění