SEŘIZOVAČ | centrum Českých Budějovic

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
7-18-396640-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní firmu v srdci Českých Budějovic hledáme SEŘIZOVAČE.

Tato pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro uchazeče s praxí.

Čekat Vás bude elektroúdržba a mechanické seřizování strojů.

Vybírat si můžete z dvou forem směňování - 12 hodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden nebo 8 hodinové směny v 3 směnném režimu.

Požadavky
  • SŠ s maturitou nebo výučním listem
  • Zkušenosti na stejné pozici, ale budeme rádi i za čerstvé absolventy
  • Ochota práce v nepřetržitém provozu

Pozice vhodné také pro absolventy. Zkušenosti na obdobné pozici budou velkou VÝHODOU.

Benefity
  • bonus ročně až 28 tis. Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • BENEFIT+
  • možnost MultiSport karty
  • odměny při životních a pracovních jubileích