SEŘIZOVAČ | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-18-393743-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tvoje srdce bije pro automobilový průmysl?

Chceš nastartovat svoji kariéru a nevíš kde?

Rozumíš strojům a jejich seřizování?

Pak tě určitě zaujme pozice:

SEŘIZOVAČ

Na pozici tě čeká:

  • Údržba výrobních linek a jejich seřizování
  • Vedení dokumentace o údržbě
  • Zodpovědnost za předání informací ostatním kolegům
  • Provádění Vynucené a Roční preventivní údržby
  • Práce na směny v menším týmu kolegů
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Znalost MS Office
  • Znalost mechanických principů
  • Zkušenost s pneumatikou nebo hydraulikou výhodou
  • Ochota pracovat na směny
Benefity
  • Až 18.000,- Kč roční prémie s listopadovou výplatou
  • 1 týden dovolené nad rámec zákonem stanoveného rozsahu (5 týdnů)
  • Dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)
  • Cafeteria systém 700,- Kč/měsíčně (po zkušební době)
  • 700,- Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
  • Odměny až 30.000,- Kč do kafeterie za doporučení známého na pracovní pozici
  • Věrnostní odměny za 3 a více let pracovního poměru ve společnosti
  • Soutěže a akce pro zaměstnance (Den otevřených dveří, soutěže o vstupenky na kulturu a zážitky atp.)