SEŘIZOVAČ, ABSOLVENTI VÍTÁNI | VOLNÉ VÍKENDY!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-390607-10
Popis pozice

Šikovní SEŘIZOVAČI jsou nad zlato! Moc dobře to víme a máme příležitost pro úplné absolventy i zkušené matadory.

O náplni práce asi netřeba diskutovat, čeká tě samozřejmě:

  • seřizování strojů dle stanovených technologických parametrů
  • zodpovědnost za správné nastavení při předání operátorovi
  • ovládání řídícího systému stroje
  • identifikace poruch a jejich příčin
  • drobná údržba strojů

Zajímá tě víc? Pošli mi svůj životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Můžeš se těšit i na náborový příspěvek!

Požadavky
  • SOU / SŠ vzdělání (strojní či elektro)
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost
Benefity
  • 13. + 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní / penzijní pojištění
  • program Cafeterie
  • vánoční / vitaminové / narozeninové balíčky