Seřizovač 48 400 Kč s bonusem 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 400 Kč
Referenční číslo
6-18-405702-2
Popis pozice

Máš strojírenské/technické cítění?

Šance pro Tebe - uplatnění v automobilové firmě v Jihlavě na pozici seřizovač, s nástupním bonusem 60 000 Kč.

3 směnný model rovnoměrný nebo nerovnoměrný, směny dlouhé 7,5 hod.

Čeká tě kupříkladu:

  • provádění seřizování strojů a zařízení v rámci střediska,
  • provádění drobných oprav strojů v rámci střediska,
  • zodpovědnost za správné seřízení a nastavení stanice,
  • provádění předepsaných měření a stanovených závěrů,
  • spolupráce se směnnovým mistrem a technologem při řešení problémů aj.
Požadavky

Střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru ukončené výučním listem, popř. střední odborné vzdělání mimo obor + absolvování doškolení v závodní škole v rozsahu S1 - S3.

Orientace v technické dokumentaci.

Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook).

Praxe na pozici seřizovače výhodou.

Benefity
  • 60 000 Kč nástupní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
  • volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness)