SEŘIZOVAČ

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
11-10-374802
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici seřizovač? Vyznáte se v seřizování robotů, vstřikolisů či jiných mechanických strojů? Práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu je pro Vás OK?

Pak nám pošlete svůj životopis! Šikovné a technické typy umíme ocenit!

Hledáme nyní posilu na pozici SEŘIZOVAČ!

Náplň práce:

  • Nastavení parametrů výrobní linky
  • Uvolnění prvního a posledního kusu při počátku, ukončení či změně výroby
  • Odstraňování chyb na strojích
Požadavky
  • Zkušenosti se seřizováním strojů / robotů / vstřikolisů
  • Ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
Benefity
  • 13. plat
  • Měsíční prémie
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí