Senior Security Consultant

Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč
Referenční číslo
2-16-369443
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co bude váš denní chleba:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu bezpečnosti
  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech zabezpečení

Mentoring kolegů

  • Spolupráce při návrzích řešení, oponentura návrhu
  • Garance správnosti a souladu se standardy bezpečnosti a osvědčených postupů
  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem
  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti bezpečnosti
  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelů pro zákazníky
  • Účast na jedné straně se zákazníky
Požadavky

Co byste měli znát, mít nebo chtěli doučit:

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti na období pozice min. 3 roky
  • Certifikace CISSP nebo obdobné
  • Přehled v oblastech komunikačních sítí
  • Přehled v osvědčených postupech (CIS, NIST, MITER apod.)
  • Přehled v oblasti bezpečnosti (SIEM, PIM, IDP, SDLC, DevSecOps a další)
  • Znalost řešení CyberArk PAS a IBM QRadar výhodou
  • Orientace v oblasti Cloudového zabezpečení
  • Znalost procesního řízení středních / velkých společností
  • Znalost technologií s důrazem na oblast bezpečnosti: multiplatformní znalost (Unix / Linux, Windows) včetně osvědčených postupů v bezpečnosti a hardeningu systémů, síťová bezpečnost (firewall, IPS, IDS), znalost PKI, kryptografie
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Schopnost porozumění, komunikační dovednosti, proaktivní přístup
Benefity
  • Bonus jednou za rok - 15% ročního platu
  • Podporu zdraví: nadstandardní zdravotní péče
  • 3 dny nemoci
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely
  • Multisportovní karta
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně
  • Certifikace a školení
  • Bezva atmosféra, komunita vysoce kvalifikovaných lidí