SENIOR PROCESNÍ INŽENÝR|optimalizace

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
7-10-370872
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Procesy, lean management, mechatronika, strojírenství – vystihují tě táto slova?

Mluvíš anglicky a chceš pracovat na zajímavých projektech s přesahem do Evropy a USA?

Výborně! Dej nám o sobě vědět. S námi se opravdu nemusíš obávat změny.

Vedeme si skvělé, a proto otevíráme zbrusu novou pozici. Máme ambici být ještě lepší a tvým hlavním úkolem bude nám v tom pomoct.

Chceme posílit dobře fungující tým inženýringu, údržby a vývoje zkušeným PROCESNÍM INŽENÝREM, který přinese čerstvý pohled a posune nás ještě dál.

Už se nemůžeme dočkat na tvoje připomínky, nápady a návrhy.

Potřebujeme, abys:

  • zlepšil naše výrobní a zkušební postupy
  • vymyslel a realizoval nápady na zvýšení efektivity a kvality výroby
  • podílel se na nových investičních a automatizačních projektech (montážní vybavení, nástroje a zkušební zařízení)
  • podpořil naše výrobní a technické oddělení
  • tvořil dokumentaci pro montáž podle specifikací systému řízení kvality
Požadavky
  • Předchozí praxe na pozici procesního inženýra, technologa, či lean specialisty
  • VŠ vzdělání, ideálně v oboru Mechatronika/Strojní inženýr
  • Předchozí zkušenost s projektovým řízením, optimalizaci výrobní procesů
  • AJ pro pracovní využití, aby ses mohl zapojit do zahraničních projektů
  • Uživatelské znalosti SolidWorks

Prosíme o poslání životopisu česky a anglicky.

Benefity

13.plat

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

příspěvek na penzijní připojištění