Senior PHP Developer - Praha Háje - ičo

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-16-353701
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojď nám pomoct vylepšovat aplikaci pro přenos streamované televize.

Máme živé vysílání i videotéku, vše v cloudu a můžeš si uložit své oblíbené pořady a mnoho dalšího.

Apku už máme v provozu, pořád je však co vylepšovat a vymýšlet a tak si s ní neustále hrajeme :). Pokud budeš mít nějaké nápady, jsou u nás vždy vítány.

Budeš mít po ruce seniora, který se v naší aplikaci dobře vyzná.

Přestože se rozrůstáme, snažíme se udržet rodinné prostředí, kde se všichni cítí v pohodě.

Neřeším žádný dresscode, ani to, že někdy přijdeš později nebo odejdeš dříve.

V normální režimu máme každý pátek Home Office, v případě potřeby je možné si ho brát častěji.

Momentálně se nacházíme u metra Strašnická a v létě se budeme stěhovat do rodinného domku, který bude u metra Háje.

Neváhej a pošli nám svůj životopis. My se Ti ozveme a řekneme více.

Požadavky
  • Dobrá znalost vývoje v PHP
  • Přátelská komunikativní osobnost
  • Anglický jazyk na úrovni technické dokumentace
Benefity
  • Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Notebook a telefon
  • Super rodinné a přátelské prostředí - skvělý tým, kterém se budeš cítit dobře