Senior .NET Developer - práce v centru Prahy

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-361104
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ahoj,

hledáme přímo k nám do Graftonu .Net C# vývojáře pro naše interní systémy.

Máme přátelský kolektiv. Tým o cca 12 lidech + externí spolupracovníci.

Sídlíme přímo v Palladiu - spousta dobrých restaurací kolem, fitko, bazén a dobrá dostupnost MHD.

DressCode neřešíme :-).

Možnost Home Office, flexibilní pracovní doba, terasa, týmové pivko a mnoho dalšího.

Máš zájem? Pošli životopis a zavoláme si :-).

Požadavky
  • Dobrá znalost .NET Framework 4+ aC #
  • Znalost Entity Framework nebo podobného
  • Znalost REST, Web API, WCF
  • Zkušenosti se životním cyklem softwarového vývoje (software design, implementation, unit testing, code reviews, continuous integration, source control, and coding standards compliance)
  • Samostatnost, schopnost stanovit si priority
  • Dobrá znalost T-SQL a práce s MS SQL (řešení místa, funkce, optimalizace databáze)
  • Zkušenosti s frontend vývojem v JavaScript, CSS, HTML5
  • Dobrá znalost WinForms a WPF
  • TFS / Azure DevOps
  • ASP.NET MVC
  • Angličtina na komunikativní úrovni
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce z domova
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Multisport karta

a mnoho dalšího