Senior MS BI Engineer (developer)

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345002
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

BUSINESS INTELLIGENCE

Buďte součástí týmu, kde to nevázne. Máme rozjeto spoustu projektů a musíme další odmítat, protože nám chybí pomoc v podobě MS BI developera.

Jsme zlatým partnerem Microsoftu. K dovolené dáváme ještě 30 dní na studium v pracovní době, hradíme veškeré certifikáty a podporujeme ve vzdělávání a účastech na konferencích po celém světě.

Máte zkušenosti s vývojem v oblasti BI a unavuje Vás korporátní prostředí? Domluvíte se dobře anglicky?

  • Budete součástí šestičlenného týmu BI specialistů a budete se podílet na všech fázích projektu. Prostor pro vlastní nápady a osobní rozvoj.
  • Budete pracovat s technologiemi Microsoftu (zejména SSIS, SSAS, SSRS)
  • Budete v úzkém kontaktu se zákazníkem (Skype konference, občasné vycestování do Švýcarska)

A k tomu spoustu zábavy i mimo práci. Připojte se k našemu týmu, už se nemůžeme dočkat, až to spolu rozjedeme na plné pecky.

Pošli CV a my se Ti ozveme.

Požadavky
  • 3 roky zkušeností s vývojem v oblasti Business Inteligence - ideálně v SQL Server, SSIS, SSAS, SSRS
  • dobrou znalost MS BI produktů
  • dobrou angličtina slovem i písmem
  • nadšení pro nové technologie v oblasti BI (Power Pivot, Power View, Power BI, atd.)
Benefity
  • Pracovní pozice bez nutnosti práce přesčas
  • 5 dní dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba a možnost Home Office
  • Možnost rozvoje a účast na mezinárodních konferencích (čas na studium je součástí pracovní doby)
  • Příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč/ odpracovaný den
  • přispěvěk na mimofiremní aktivity 1 000 Kč/měsíčně
  • Ergonomicky vybavené pracovní místo
  • Zvýhodněné tarify pro volání od T-Mobile
  • Využití firemní knihovny a možnost objednaní knih dle vlastního výběru
  • neomezený přísun kávy, čaje, ovoce a jiného občerstvení po celý den v práci
  • kanceláře v samotném srdci Prahy
  • zázemí svobodné firmy, která není zatížena zbytečnými procesy :-)