Senior Linux Server Administrator

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-347948
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi Linuxákem tělem i duší, vyznáš se ve virtualizaci serverů a rád skriptuješ, aby sis usnadnil práci?

Jako Senior Server Administrator přijdeš u nás do styku s moderními technologiemi a budeš vytvářet a spravovat automatizace, kontejnery, clustering, virtualizace, spravovat a budovat managed IP sítí a poskytovat IT podporu našim zákazníkům.

Nabízíme prostředí silné stabilní firmy se Start-up stylem a skvělým kolektivem v Holešovicích.

Naše zásady jsou:

  • Držíme slovo
  • Dořešíme a vykomunikujeme
  • Respektujeme okolí
  • Neděláme levárny
  • Neutíkáme před problémem
  • Pracujeme na sobě

Pracovní nástroje jako je notebook a telefon jsou samozřejmostí.

Pošli nám svůj životopis.

Požadavky
  • Znalost OS Linux (na úrovni senior admin) a Shell scripting
  • Ovládání virtualizace
  • Praxe se správou a budováním managed IP sítí
  • Zkušenosti s poskytováním IT podpory zákazníkům
  • Řidičský průkaz
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plně hrazené stravenky
  • Roční bonusy
  • Multisport karta
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Sdílená firemní 3D tiskárna pro soukromé používání