Senior License Specialist - Microsoft

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-15-348050
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme MICROSOFT Senior License Specialist, který bude součástí našeho týmu IT Services.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za správu Micorosft softwarových licencí
  • Údržba dat v SmartTracku a na cloudových konzolích Microsoft
  • sledování trendů a učení se nových licenčních pravidel a práv na užívání produktů
  • Poskytovat licenčního poradenství
  • Koordinace dodavatelských reportů
  • Řešení žádostí o licence včetně nabídek a nákupů
  • Správa konfigurace a vyhledávání licencí
  • Správa a podpora procesu prodlužování licencí včetně výpočtu a ověření ceny
  • Podporovat plnění souvisejících požadavků na licence prostřednictvím softwarového portálu
  • Zodpovídání dotazů klientům
Požadavky
  • Osvědčené zkušenosti s Microsoft licencemi
  • Zkušenosti se správou softwarových licencí
  • Zkušenosti s nástroji pro správu softwarových licencí
  • Zkušenosti s řízením projektů a dodavatelů
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Firemní auto nebo příspěvek
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy