LEAN MANAGER S AJ | STRAKONICKO

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
7-10-398279-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Wanted: skutečný ODBORNÍK na štíhlou výrobu! Už máš co dočinění s principy LEAN a domluvíš se plynule anglicky? Pak čti dál, máme tu pro tebe skvělou příležitost!

Jako LEAN MANAGERA tě bude čekat především:

  • plánování, vývoj a vykonávání procesů štíhlé výroby
  • řízení příslušného oddělení dle směrnic, pravidel a standardů
  • vedení malého týmu a jeho rozvoj
  • dohled nad souvisejícími projekty
  • vytváření strategie optimalizace výroby k co největší efektivitě
  • reporting vedení
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní AJ
  • znalosti metod štíhlé výroby
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním podniku
Benefity
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil
  • závodní stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • další odměny, příspěvky (narození dítěte, dárcovství krve, pracovní jubileum)
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby