Senior Infrastructure Support & IT Systems Engineer

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-16-365047
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme technického člověka, který je schopný mentorovat juniornější členy týmu.

Administrace a podpora L3 infrastruktury pro advokátní společnost s pobočkami v ČR, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku a Ukrajině.

Náplní práce je:

  • Správa serverů, virtualizace převážně v HyperV něco málo v XenServer, zabezpečení úložišť
  • Správa Active Directory a hybridního Exhchange - Azure
  • Implementace a správa Citrix
  • Komunikace s dodavateli i vedením
  • Pomoc při plánování strategie a rozpočtů
  • Mentoring kolegů

Technologická architektura je založena hlavně na technologii Microsoft, Active Directory, Windows Server, MS Exchange, SQL Server, SharePoint, M365. Uživatelé pracují s aplikacemi prostřednictvím vzdálené plochy - Citrix. HP ProLiant hardware, DELL / NetApp Storage, System Centre (VMM, SCCM, SCOM).

Jste-li technický člověk a dokážete mluvit s vedením a podporovat druhé, je to práce právě pro vás. Pošlete svůj životopis a řekneme si více.

Požadavky
  • ITIL Foundation certificate
  • Zkušenosti s komunikací s dodavateli a poskytovateli služeb
  • Velmi dobrá znalost správy fyzických i virtuálních serverů a infrastruktury
  • Základy sítí
  • Zkušenosti s určováním strategie a tvorbou rozpočtu na nové požadavky infrastruktury
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Multisport karta
  • Lekce jógy na pracovišti
  • Příspěvky na pojištění
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Neformální dress code