SENIOR FRONT - END DEVELOPER

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
4-16-406028-1
Popis pozice

Máš profesionální zkušenost v oblasti vývoje na straně Front-Endu?

Perfektne ovládaš JavaScript? Jsi zkušený vi REST API a zvládaš JSON data?

Tak se nám ozvi!Pošli nám svůj životopis s referencemi a my Tě budeme kontaktovat!

Náplň práce:

  • Vytvoření čistého a efektivního kódu pro webové aplikace
  • Spolupráce s vývojáři na straně serveru
  • Vytváření webových služeb pro zpracování dat s Node.js
  • Architektura škálovatelného Front-Endu
  • Analýza a optimalizace načítání webových stránek v souladu s normami Core Web Vitals
  • Správa změn v kód bázi a zajištění konzistentnosti verze s pomocí Gitu
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • 5 letá praxe na pozici
  • AJ na úrovni min. B1
  • JavaScript, Vue JS
  • Framework: Angular
  • přesah do web dizajnu
  • Front End technologie HTML, CSS
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • stravenkový paušál
  • multisport karta
  • penzijní připojištění
  • sleva na firemní produkty
  • školení, vzdělávací kurzy