Senior DevOps Engineer - SAP/CI

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-353686
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Technická podpora pro aplikační operace / uživatele prostředí SAP
  • Analýza programů, aplikací a přizpůsobení nastavení
  • Vypracování návrhů na zlepšení a optimalizaci
  • Přizpůsobení a vývoj v rámci opravy chyb nebo dalšího vývoje souvisejícího s údržbou SAP CI
  • Monitorování výkonu systému a řízení procesů OS + Oracle DB
  • SAP Basis/SAP start a runtime parametry
  • Rozhraní/brány do systémů třetích stran
  • Návrh a implementace řešení pro automatizaci procesů
  • Řízení archivačních objektů a reorganizačních procesů
Požadavky
  • Pokročilé zkušenosti s údržbou aplikací SAP
  • Zkušenosti s vývojem a implementací projektů v související oblasti (např. SAP finance, fakturace)
  • Předchozí zkušenosti se SAP CI
  • ABAP / ABAP OO know-how
  • Silné zkušenosti s návrhem rozhraní a mezisystémových procesů
  • Znalost fakturačních procesů a souvisejících kmenových dat (smlouvy, zákazníci, podmínky atd.)
  • Dobrá úroveň angličtiny
  • Analytické schopnosti
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Firemní auto
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy