Senior DevOps Engineer - SAP (SD, BSP)

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-353682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Technická podpora aplikací pro prostředí/uživatele SAP (podpora 3. úrovně)
  • Analýza programů, aplikací a přizpůsobení nastavení
  • Oprava chyb
  • Analýza požadavků zákazníka, psaní technických konceptů a implementace s ABAP, ABAP OO
  • Přizpůsobení SAP SD
  • Koordinace/spolupráce s externími poskytovateli služeb
  • Dokumentace
Požadavky
  • Pokročilé zkušenosti s údržbou aplikací SAP, zejména SAP SD
  • Velmi dobrá znalost SAP SD a ideálně základní znalost SAP MM
  • Znalost ABAP, ABAP OO a BSP
  • Hluboké porozumění běžným technologiím rozhraní (ALE, RFC, SOAP)
  • Dobrá úroveň angličtiny, německý jazyk je plus
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Firemní auto
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy