Senior Data Scientist

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-15-361059
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti Data Science? Doplňuješ si informace, co je práve in?Pak je to výzva pro tebe?

  • Budeš navrhovat a vyvíjet prediktivní modely, doporučovací systémy, optimalizační schémata aj. úlohy.
  • Čeká tě analýza, návrh a implementace řešení u zákazníka.
  • Svou schopností hloubkového porozumění dat a jejich jasnou interpretací budeš také aktivně klientům napomáhat při řešení jejich strategických i operativních problémů.
  • Budeš provádět transformace dat a tvorbu souvisejících programů.
Požadavky
  • Zkušenoti s matematickými a pravděpodobnostními modely, statistika, datová analýza
  • VŠ vzdělání
  • Velmi dobře znáš Python nebo R.
  • Máš zkušenosti s knihovnami na datovou manipulaci (Pandas nebo tidyverse), vizualizaci (např. MatplotLib nebo ggplot2, Dash nebo shiny)
  • Zkušenost s objevováním nových datových insightů, zodpovídání zapeklitých otázek a rozmotávání komplikovaných, zdánlivě neřešitelných úloh.
  • Schopnost dobře porozumět datům a podle potřeby je transformovat, vizualizovat a interpretovat.
  • Komunikativní a prezentační dovednosti
  • Komunikativní angličtina
Benefity
  • Pracovní nástroje a služební tarif.
  • Benefitní cafeterii (libovolně si vybereš svou odměnu jako např.multisport kartu, příspěvek na penzijko nebo třeba kurz angličtiny).
  • Elektronické stravenky.
  • 5 týdnů volna, k tomu další 3 sick days.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Účasti na workshopech a školeních na atraktivní téma.
  • Využití interní knihovny vč. možnosti nákupu e-knih.
  • Grantů na skupinové aktivity.
  • A další (zaměstnanecké půjčky, slevy u partnerů, dobrovolnický den, teambuildingové akce).