Senior Automation Tester až 90 000 Kč - Praha Chodov

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-16-368157
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozšiřujeme tým a hledáme nového testera se zkušenostmi s automatizovaným testováním.

Testujeme pro klienty z oblasti telekomunikací a státní správy (např. katastr nemovitostí, ČNB ad.).

Náš tým má momentálně 13 testerů, většina z nich sedí v Praze na Chodově a 2 jsou na naši Brněnské pobočce.

Měl/a bys mít zkušenosti s testováním aplikací alespoň 3 roky a také zkušenost s automatizovaným testováním.

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • praxe s testováním aplikací 3 a více let
  • zkušenosti s automatizovaným testováním
  • anglický jazyk alespoň B1
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • další volno dle domluvy
  • 3 sickdays při nástupu a čím déle u nás jsi, tím víc jich máš
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (50 % hradí zaměstnavatel)
  • mobilní telefon s neomezeným tarifem a 5 GB dat i pro soukromé účely
  • partnerské benefity (od sportu, přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto)
  • multisport karta za 350 Kč měsíčně
  • odměna za doporučení nového kolegy