Security Engineer

Plný úvazek
Mzda
56 000 - 105 000 Kč
Referenční číslo
2-16-351961
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem o nový přístup k bezpečnostním operacím? Cítíte se v Pythonu jako ryba ve vodě? Pak hledáme Vás.

Náplň práce:

  • Provádět třídění incidentů s kybernetickou bezpečností
  • Poskytovat analýzu eskalovaných incidentů a zjistit, zda se jedná o pravdivou nebo falešně pozitivní událost
  • Vyvíjet a provádět nápravné činnosti v reakci na nové techniky malwaru
  • Rozvíjet, zkoumat a udržovat odbornost v nástrojích, technikách, protiopatřeních a trendech souvisejících s analýzou malwaru, reakcí na incidenty a forenzním řešením.
  • Identifikovat hlavní příčinu incidentů s kybernetickou bezpečností
  • Odstraňování problémů s protokolováním a infrastrukturou reakce na incidenty
Požadavky
  • Bakalářský titul z informatiky, IT, informační bezpečnosti nebo souvisejících zkušeností
  • Silné porozumění systémům založeným na Windows a Linuxu
  • Porozumění běžným síťovým protokolům, jako je HTTP, DNS, TLS
  • Certifikace CCNA
  • Zkušenosti a školení v analýze protokolu pomocí nástrojů, jako je Splunk nebo LogRhythm
  • Znalost programovacího nebo skriptovacího jazyka, nejlépe Python OR / a Powershell
  • Zažijte práci s nástroji s otevřeným zdrojovým kódem, jako jsou GitLab, Hive, MISP
  • Zkušenosti s prací na bezpečnostních infrastrukturních zařízeních, jako jsou Firewally
  • Zkušenosti s virtualizačními technologiemi, jako jsou VMWare, Docker a KVM
  • Vynikající komunikační, organizační a řešení problémů.
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office po domluvě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění
  • Stravenková karta (90 Kč / den)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Speciální lékařská péče pro zaměstnance
  • Propracovaný system vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích