Security and Privacy Specialist

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-15-372889
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme ambiciózního člověka zapáleného do oblasti IT bezpečnosti.

Člověka, který dokáže chránit naše zákazníky, zaměstnance, naši značku a naše data.

A pomůže nám s podporou bezpečného růstu firmy v souvislosti s globálními předpisy pro ochranu soukromí.

Součástí práce je:

  • vyhodnocování nových řešení a služeb z hlediska zabezpečení a ochrany osobních údajů
  • vyhodnocování rizik s ohledem na požadavky obchodu
  • tvorba podpůrného materiálu v souladu s obchodními potřebami a skupinovým ISMS
  • zhodnotit a zdokumentovat dopad činností zpracování osobních údajů
  • celkově podporovat dodržování bezpečnostních opatření

Zaujala Tě tato pozice? Máš kuráž, zájem a chuť se více ponořit do Secuirty velké firmy? Pak neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • zkušenosti s hodnocením IT řešení, služeb nebo systémů z hlediska bezpečnosti (ideálně s modelováním hrozeb)
  • chápání bezpečnostních hrozeb a rizik
  • znalosti GDPR a dalších platných právních předpisů o ochraně osobních údajů
  • zkušenosti s posuzováním dopadu zpracování osobních údajů
  • výhodou je některá z certifikací (např. CISSP, CISM, CDPSE, CIPP)
  • komunikativní angličtina
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • roční finanční bonus
  • stravenky
  • nadstandardní lékařská péče
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení a tréninky