SCRUM MASTER l LUKRATIVNÍ MZDA

Referenční číslo
5-16-381847
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je Vám blízký obor informačních technologií a rádi byste zastávali funkci zástupce vedoucího oddělení implementace? Pak pošlete Váš životopis.

Co Vás na pozici čeká?

  • interní organizace agilních týmů
  • organizace zapracování nových konzultantů
  • řešení eskalací, rozdělování a přerozdělování úkolů
  • provozní administrativa - cestovní příkazy, objednávky, výkazy práce
  • zastupování vedoucího oddělení implementace
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • praktická zkušenost a znalosti v oblasti agilních metodik řízení
  • zkušenost s vedením týmu v oblasti implementace/vývoje/správy SW
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční prémie
  • každoroční navýšení mzdy
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na PP
  • jazykové kurzy