SAP VÝVOJÁŘ / KONZULTANT

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
5-18-367878
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE SAP SPECIALIST!

Máte zkušenosti s vývojem a implemetací softwaru SAP?

Pojmy SAP EDI a ABAP pro Vás nejsou neznámá slova?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ANO a ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vás na této pozici čeká?

  • zodpovědnost za chod systému SAP
  • analýza problémů aplikací a programů SAP
  • vývoj a optimalizace procesů v SAP
  • vývoj a implementace požadavků v SAP pomocí programování v ABAP
  • zajištění a podpora provozu elektronické výměny dat (EDI)
  • podpora pro uživatele SAP
  • příprava technické dokumentace
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni (B1 - B2)
  • praxe na obdobné pozici v oboru IT min. 3 roky
  • znalost ABAP/ABAP OO
  • znalost SAP EDI
  • výhodou znalost SAP S/4 - IBM Sterling Integrator
  • ochota zapojení do pohotovostní služby (týden jednou za 2 měsíce)
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • pravidelná možnost využívat možnosti home office
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)