SAP SPECIALISTA | HRADEC KRÁLOVÉ

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
5-16-400134-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme SAP SPECIALISTU s bohatými zkušenostmi v oblasti provozu, podpory a správy SAP systémů!

Patříš mezi ně? Pokud ano, máme pro TEBE skvělou příležitost!

Co tě na pozici čeká?

  • zajištění provozu SAP R/3 pro naše partnery
  • implementace, konfigurace a údržba SAP systémů
  • podpora a řešení problémů spojených s SAP systémy
  • správa uživatelů a rolí
  • zajišťování úprav, podpora a testování modifikací
  • zajištění komunikace SAP a lokálních zařízení (EMANS, terminály, tiskárny)
  • licenční a uživatelské audity
  • EDI (elektronická výměna dat)
  • podpora provozu (monitoring, technická podpora klientů, údržba certifikátů)
  • odstraňování nedostatků zjištěných při proaktivním monitoringu SAP PI
Požadavky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici
  • SAP moduly (MM, PP, WM, QM, SD, FI, CO, AM, HR)
  • Znalost databázového prostředí
  • Znalost programování (ABAP, skriptovací jazyky)
Benefity
  • zkrácená pracovní doba na 37,5 hod. týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • příspěvky na aktivity
  • příspěvek na penzijní pojištění