SAP SPECIALIST l TOP FIRMA

Referenční číslo
5-16-359652
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujte pro jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji - výrobní společnost - která je dobře dostupná jak z Pardubic, tak z Hradce Králové!

HLEDÁ SE SAP SPECIALIST!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Aplikace nových a údržba stávajících nástrojů SAPu ve výrobním závodě
  • Operativní řešení problémů spojených s provozem a administrací SAPu
  • Prováděním analýz
  • Spolupráce a tvorba zadání na vývoj SAPu
  • Zaškolování nových zaměstnanců/uživatelů SAPu
  • Údržba a vývoj lokálních informačních systému/aplikací navázaných na SAP
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření elektro/IT

výhodou)

  • Znalost systému SAP (modul plánování výroby výhodou)
  • AJ na úrovni B1
  • Znalost práce s MS Office (Excel - kontingenční tabulky, makra, PowerPoint)
  • Dobré komunikační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • vzdělávání
  • roční bonus