SAP SPECIALISTA - LOGISTIKA | PROSTĚJOV

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
12-16-404263-4
Popis pozice

Máš zkušenosti s EWM SAP moduly? Domluvíš se anglicky? Vyznáš se v logistice? Tak se mi ozvi!

U nás budete:

  • radit oddělení logistiky a nákupu ohledně aplikací založených na SAP S/4HANA u nás i v zahraničí
  • vyvíjet a aplikovat technické koncepty pro efektivní řešení v SAPu
  • udržovat a rozvíjet logistické SAP landscape
  • komunikovat s externími poskytovali služeb
  • organizovat tréninky a testy
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost procesů a uživatelského nastavení SAP EWM modulu
  • komunikativní znalost AJ – denní komunikace s uživateli ze zahraničních poboček
  • občasné zahraniční služební cesty
Benefity
  • 7 dní dovolené navíc
  • roční bonus
  • možnost HO
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • firemní akce