SAP konzultant Hana S/4 Finance (FI/CO)

Referenční číslo
20-16-366068
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte možnost realizace na novém projektu? Americká společnost se sídlem v centru Prahy hledá zkušeného SAP Experta, který bude implementovat Hana S4 v rámci FICO modulů. Nejedná se o náhradu stávajícího zaměstnance, ale o zcela samostatnou a novou pozici s možností zavádět do společnosti nové principy a konzultovat i technicky navrhnout HANU S4.

Společnost vám nabízí přátelský menší team, kde bude i denní spolupráce s centrálou v USA. Můžete si tedy vychutnat nejen přátelské prostředí společnosti, ale současně i mezinárodní komunikaci s vedením v USA a možnost implementovat nový systém. Společnost nabízí pestré benefity včetně příspěvku na homeoffice a VIP zdravotní péče. Plat je velice flexibilní, dle zkušenosti daného uchazeče.

Co vás čeká na této pozici?

  • Analýza procesů, návrh řešení a nastavení procesů v modulu SAP S/4 HANA v oblasti financí
  • Management systémových aplikací napříč firmou
  • Seznámení se s procesy a předávání informací napříč teamy
  • Kontrola nastavení procesů
  • Přehled nad budgetem
  • Vývoj a zlepšování již nastavených procesů v oblasti financí
  • Spolupráce s Project Managerem
  • Podpora SAP - S/4 HANA (finance/controlling)
Požadavky
  • Výborná orientace v systému SAP
  • Zkušenost z oblasti testování, implementace, vývoje systémů
  • Zkušenost s mezinárodním projektem
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
Benefity
  • Možnost pracovat z homeoffice
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Roční bonusy
  • Firemní produkt na uvítanou
  • Stravenky
  • Bonusy za doporučení přátel
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pohodlné kanceláře s menším počtem zaměstnanců
  • Prostor pro vlastní názor
  • Výborná dopravní dostupnost