SAP konzultant

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
16-15-404840
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

S rostoucím portfoliem projektů hledáme zkušeného SAP konzultanta, který nám pomůže posílit naše týmy a dosáhnout společných cílů.

Popis pozice:

Analyzovat obchodní požadavky klientů a navrhovat přizpůsobená řešení v oblasti SAP.

Implementovat, konfigurovat a optimalizovat SAP systémy podle specifikací klienta.

Poskytovat odbornou podporu a konzultace klientům v oblasti SAP.

Spolupracovat s vývojovým týmem a dalšími odděleními na integrovaných projektech.

Školit uživatele a zajistit, aby byli schopni efektivně využívat SAP systémy.

Požadavky

Minimálně 1,5 roku zkušeností s implementací a správou SAP systémů.

Znalost modulů SAP SD, MM, FI.

Schopnost analyzovat obchodní požadavky a převádět je do technických specifikací.

Komunikativní znalost češtiny a angličtiny.

Schopnost pracovat v týmu a řídit projekty.

Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba a home office
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Služební notebook a telefon
  • Teambuildingové akce