SAP/ EDI specialista | až 100 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-15-406107
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Aplikační a systémová podpora podnikových SAP/R3 modulů MM, SD a PP, včetně dalších souvisejících systémů jako WMS, MES, PALSTAT, EDI.
  • Analýza požadavků, návrhy řešení a jejich implementace.
  • Návrh a tvorba reportů, analýza dat.
  • Týmová spolupráce na vývoji nových inovativních řešení.
  • Aplikační a systémová podpora EDI komunikace s automobilovými partnery
  • Analýza propojených systémů jako SAP/R3, WMS atd.
Požadavky
  • VŠ/SŠ v oblasti techniky nebo ekonomiky.
  • - Znalost SAP R/3 a pokročilé používání Excelu.
  • Zkušenost s EDI VDA či EDIFACT je výhodou.
  • Znalost programování VBA, ABAP, T-SQL nebo .NET je vítána.
  • Analytické myšlení a aktivní přístup k práci.
  • Schopnost komunikace a koordinace s ostatními specialisty.
  • Odpovědnost a motivace k osobnímu rozvoji.
  • Excel na pokročilé úrovni.
  • Zkušenost s administrací systémů je výhodou.
  • Znalost SAP/R3 a schopnost tvorby skriptů či programování VBA, T-SQL je vítána.
  • Systémový a aktivní přístup k práci.
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice 1 den v týdnu
  • 5 týdnu dovolené
  • Multisport karta
  • extra finanční ohodnocení za realizovaná zlepšení a inovace
  • jazykové kurzy (EN, DE), odborná školení