SAP Consultant, logistika, Ostrov u Stříbra

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-15-357672
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako SAP konzultant pro modul materiálového hospodářství? Vyznáte se v systému a jeho údržbou, nemáte problém fungovat jako podpora pro jeho uživatele a řešit technické problémy, školit lidi a být při zavádění nových procesů? Staňte se součástí týmu v rostoucím projektu v Ostrově u Stříbra. Stále se rozšiřujeme a nabízíme smlouvu na dobu neurčitou!

Co Vás čeká a co se můžete naučit?

  • podpora a správa oblasti logistiky při údržbě SAPu
  • zodpovědnost s ostatními členy týmu za kontinuální vývoj a optimalizaci příslušných podnikových procesů
  • první a druhý stupeň podpory, školení klíčových uživatelů a odborných oddělení
  • vypracovávání výkazů, zpráv a pracovních seznamů
  • úzká spolupráce s IT oddělením
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ideálně v oboru IT
  • min. 2 roky zkušenosti na obdobné pozici
  • prokazatelné zkušenosti správy SAPu v logistickém modulu
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • trpělivost, flexibilita, týmový duch
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,5 Kč na km
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • roční bonusy
  • obědy ZDARMA
  • systém CAFETERIE