SAP BC Specialista |S/4HANA implementace|

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-16-406170-1
Popis pozice

Hledáme vášnivého SAP Specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám provádět implementaci SAP S4/HANA v modulu SAP BC

Popis pracovní pozice:

  • Implementace a konfigurace SAP S4/HANA v modulu BC
  • Řešení technických a funkčních problémů spojených s implementací SAP S4/HANA.
  • Spolupráce s týmem a klienty na identifikaci a plánování potřeb a požadavků.
  • Poskytování technické podpory a školení klientů v oblasti SAP S4/HANA.
  • Aktivní účast na dokumentaci a testování systémových změn.
  • Dodržování a propagace nejlepších postupů a standardů v oblasti SAP implementací.
Požadavky
  • Zkušenosti s implementací SAP S4/HANA.
  • Silné technické dovednosti v oblasti SAP modulu BC
  • Schopnost komunikovat efektivně a spolupracovat v týmu.
  • Analytické a řešitelské schopnosti.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny.
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo ekvivalentní.
  • Znalost ABAP není nutností ale výhodou

Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.

Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.

15 % bonus ke mzdě

26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.

Roční program Benefit plus (20 000 Kč)

Měsíční příspěvek na penzijní připojištění (až 2 000 Kč)

Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.

Soukromé parkoviště v areálu společnosti.

Dotované stravování.

Vzdělávací a rozvojové kurzy, výborný onboardingový program s důrazem na další vzdělávání.

Akce pro zaměstnance.

Multisport karta.