SAP ARCHITEKT | PRAGUE |

Referenční číslo
134-16-400666-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Udržujte a budujte pozitivní vztahy se zákazníky, a to tím, že budete chápat jejich potřeby a přání.

Sledujte a rozvíjejte své znalosti v oblasti SAP, včetně nejnovějších technologických trendů a jejich dopadu na naše zákazníky.

Neustále se učte a držte krok s nejnovějšími technickými novinkami.

Navrhujte a dohlížejte na implementaci systémových a procesních řešení s důrazem na integritu a efektivitu.

Analyzujte potřeby, cíle a procesy našich zákazníků.

Spolupracujte na tvorbě nabídek a cenových kalkulací.

Definujte klíčové procesy našich zákazníků a zajistěte, že naše IT systémy je pokryjí.

Sdílejte své znalosti a know-how s kolegy a týmem.

Udržujte konzistenci mezi požadavky obchodu a možnostmi IT technologií.

Zastupujte naši společnost na důležitých jednáních se zákazníky.

Úzce spolupracujte s Engadge manažery na identifikaci nových obchodních příležitostí.

Poskytujte odborné poradenství našim zákazníkům a interním kolegům.

Požadavky

Máte za sebou několik let zkušeností v oblasti poradenství a návrhu architektury pro různé projekty a odvětví.

Jste schopni pracovat jak samostatně, tak v týmu jako plnohodnotný člen.

Máte silné profesionální znalosti modulů SAP ERP.

Certifikace SAP je výhodou.

Zkušenosti s vývojem v jazyce ABAP jsou výhodou.

Máte hluboké znalosti produktů SAP a kompetence v oblasti integrace, vývoje, workflow, BPM, datových skladů, reportingu a databázových systémů.

Zkušenosti s návrhem a implementací cloudových prostředí, včetně IaaS, PaaS a SaaS, jsou výhodou.

Jste schopni navrhovat a pracovat s různými počítačovými platformami, včetně hardwaru a softwaru.

Benefity

Benefitů tady máme víc než dost!

  • Profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-days
  • 30 dní plně hrazené krátkodobé nemoci
  • Stravenky
  • Benefit Plus program
  • A mnoho dalších!