SALES MANAGER

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
19-16-387793
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sídlíme v centru Prahy, přímo na metru, máme krásné vkusné kanceláře a pravidelně doplňovanou lednici s proviantem pro všechny naše zaměstnance.

Aktivně vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti

Uzavření obchodů a předání doručovacímu týmu

Připravte a poskytněte vhodné prezentace o produktech a/nebo službách

Organizujte pro klienty návštěvy na místě a ukázky

Účastnit se jménem společnosti na výstavách nebo konferencích

Vyvíjet a udržovat databázi CRM

Rozvíjejte informace o globálním trhu, abyste byli informováni o vývoji trhu a novinkách/událostech v oboru, abyste mohli rychle identifikovat obchodní příležitosti

Získejte zpětnou vazbu od klientů ohledně dodávek

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

Osvědčená 5+ letá prodejní zkušenost v mezinárodním prodeji technických služeb, komplexních hardwarových produktů nebo poradenských služeb

Akademické vzdělání v oboru inženýrství/obchod je preferováno

Plynulá angličtina je nutností, ostatní jazyky vítány

Schopnost samostatně řešit problémy

Přístup řízený výsledky

Služební cesta volitelné (přímý, nepřímý prodej)

Benefity

Co Ti ještě na oplátku můžeme nabídnout?

  • Spolupráci na HPP i IČO
  • 25 dnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Kolárna v budově
  • Sdílené parkovací stání
  • Pravidelně doplněná lednice
  • Potřebné vybavení (notebook, mobilní telefon)
  • Ovocné dny, úterní snídaně,
  • a mnoho dalšího