ROZJEĎ DRÁHU PROJEKTOVÉHO MANAŽERA | JINDŘICHŮV HRADEC

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
7-10-372618
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš čerstvě po škole a chtěl/a by ses věnovat projektovému managementu? Baví tě budovat něco od nuly a být ve spojení napříč celou firmou? Tak či dál!

Hledáme člověka (klidně i absolventa), který je energický, komunikativní, baví ho dotahovat úkoly až do konce a má angličtinu na komunikativní úrovni. Vše další, co budeš potřebovat pro tuto práci, tě naučíme.

Co budeš mít jako čerstvý PROJEKTOVÝ MANAŽER nebo PROJEKTOVÁ MANAŽERKA na starosti?

  • Zpracuješ požadavky zákazníka a odprezentuješ je všem zapojeným oddělením - výrobě vývoji, kvalitě, obchodu
  • Se zákazníkem si budeš pravidelně volat a psát, budeš se o něj zkrátka starat
  • Ohlídáš stanovené termíny
  • Budeš rozdělovat úkoly ve tvém týmu
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ
  • AJ komunikativně, ideálně B2+
  • komunikativnost, samostatnost
  • krátká praxe na obdobné pozici vítána. není však nutná
Benefity
  • 13. mzda + další benefity
  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na dopravu až 1 500 Kč/měs.
  • Dotované závodní stravování