Recruitment,Talent Development and Training Specialist

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-12-341264
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme specialistu na podporu školení s praxí a nejlépe z větší společnosti. Potřebujeme někoho organizovaného, kdo bude mít na starosti:

- podporu a rozvoj školení pro naše zaměstnance
- podporu implementace firemních projektů
- zajišťování workshopů
- podporu interní komunikace
- asistence HR business partnerovi
- nábor a životní cyklus zaměstnanců

Požadavky

- VŠ vzdělání
- AJ na výborné úrovni - koordinace procesů v AJ a komunikace s anglicky hovořícími zaměstnanci
- předchozí zkušenosti s talent managementem nebo organizačním rozvojem
- schopnost vést tým lidí, pracovat v týmu, ale zároveň být samostatná jednotka
- Výborné komunikační dovednosti - komunikace s top managementem
- Pokročilá znalost MS Office a HR systémů

Benefity

- roční bonus
- 20 dní dovolené
- 5 sick days
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky v hodnotě 90 Kč s maximálním příspěvkem zaměstnavatele
- lékařská péče
- fitness centrum
- občerstvení a nápoje na pracovišti
- teambuildingy, firemní akce