React Developer

Plný úvazek
Mzda
4 000 - 5 500 Kč
Referenční číslo
2-16-378624
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš novou výzvu? Projekty v Reactu tě baví?

  • Tvým úkolem bude návrh a implementace pokročilých webových aplikací, vývoj a údržba UI testů, ale také aplikační podpora.
  • více informací u mě
Požadavky
  • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním.
  • Znalost JavaScriptu a některého z frameworků (AngularJS, ReactJS).
  • Nezbytnou znalost stylování a přípravy šablon (HTML5, CSS3 a MS Visual Studio).
  • Výhodou je, pokud umíš vytvořit responsivní web a máš základní znalost MS SQL.
Benefity
  • Pracovní nástroje a služební tarif.
  • Benefitní cafeterii (libovolně si vybereš svou odměnu jako např.multisport kartu, příspěvek na penzijko nebo třeba kurz angličtiny).
  • Elektronické stravenky.
  • 5 týdnů volna, k tomu další 3 sick days.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Účasti na workshopech a školeních na atraktivní téma.
  • Využití interní knihovny vč. možnosti nákupu e-knih.
  • Grantů na skupinové aktivity.
  • A další (zaměstnanecké půjčky, slevy u partnerů, dobrovolnický den, teambuildingové akce).