RÁD/A KRESLÍŠ? V AUTOCADU? | okr. Havl. Brod

Referenční číslo
6-10-378391
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Konec překreslování - tohle je konstrukce vázaná přímo na vývoj nových výrobků! Máte chuť podílet se na unikátních projektech? Tohle je Vaše šance.

Výhodou je, že budete součástí celého procesu a přímo u zdroje veškerých informací.

Vaším úkolem bude:

  • vývoj nových výrobků a inovace stávajících
  • spolupráce s produktovým týmem
  • projekt začíná zadáním přímo od zákazníka
  • následuje naše myšlenka šitá na míru
  • samozřejmě to musíme hodit na výkres (CAD, Inventor, SolidWorks)
  • další krok je výroba a testování, na kterém se také budete podílet
  • aktivní spolupráce s technology, kvalitou, výrobou, atd.
  • závěrečná instalace u zákazníka, takže se občas podíváte i do světa (primárně EU)
Požadavky
  • technické vzdělání (VŠ)
  • angličtina slovem i písmem (B1)
  • praxe v oblasti vývoje je výhodou
  • zkušenost s projektovým řízením
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost norem ve strojírenství
  • aktivní a pokročilá úroveň práce ve 3D SW (AutoCAD, SolidWorks, Inventor, aj.)
  • tahle práce je hodně o týmové spolupráci a komunikaci!
  • ŘP sk. B, aktivně
Benefity
  • MOTIVUJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
  • FLEXIBILITA, HOME OFFICE
  • SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU
  • týden dovolené navíc
  • odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
  • možnost kariérního, platového růstu
  • jazykové kurzy
  • super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • mobil, notebook