QUALITY SPECIALIST l TOP ZAMĚSTNAVATEL l RYCHNOVSKO

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
5-18-358488
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci v mezinárodní stabilí společnosti? Pokud ano, rozhodně čtěte dál!

HLEDÁ SE QUALITY SPECIALIST!

Co budete mít na starosti?

  • Kontrola a uvolnění vstupujících dílů
  • Řešení dodavatelských reklamací, včetně intercompany dílů
  • Analýza NOK dílů
  • Správa dokumentace pro VTK
  • Odpovědnost za sklad referenčních vzorků nakupovaných dílů
  • Spolupráce s kolegy z provozní kvality a napomáhání při řešení problému ve výrobě a u zákazníka

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV!

Požadavky
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost 8D Reportu výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office) - Znalost SAP výhodou
  • Řidičské oprávnění sk.B
  • Zkušenost z automotive na podobné pozici alespoň 1 rok
  • vysoký stupeň zodpovědnosti, spolehlivost a manuální zručnost
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Firemní vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Flexibilní pracovní doba