QUALITY ENGINEER |

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-30-342905
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti? Nemáte praxi v automotive, ale chcete se v tomto sektoru uplatnit? Nabízíme jedinečnou možnost pro další profesní růst

QUALITY ENGINEER PRO AUTOMOTIVE

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • nastavení kontrolních procesů
  • příprava náběhu výroby
  • zajištění vzorkování
  • zavádění nových výrobků
  • změnová řízení na výrobky
  • příprava podkladů pro projektové týmy
Požadavky
  • NENÍ nutná předchozí praxe v automotive
  • základem jsou Vaše znalosti nástrojů kvality, jako jsou vzorkování, 8D report, kontrolní plány....
  • nutná je komunikační znalost AJ ostatní jazyky výhodou
  • výhodou je vzdělání technického směru
  • nhutné 3 až 5 let praxe v průmyslovém prostředí
Benefity
  • prémie a 13. plat (vyplácený semestrálně)
  • možnost profesního růstu
  • další odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • po prvním roce 1 týden dovolené navíc