Quality engineer

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
8-10-382323
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do stabilní společnosti hledáme kandidáta na pracovní pozici Quality enginner se zkušenostmi v oboru a anglickým jazykem na pokročilé úrovni

  • řešení kvality v rámci sériové výroby (automotive)
  • schvalování prvních vzorků, uvolňování výroby
  • rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu
  • návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování

práce s nástroji kvality (PPAP, 8D, FMEA…)

  • řešení reklamací, komunikace se zákazníky
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti řízení kvality v automotive
  • znalost norem ISO 9001 a IATF 16949
  • zkušenosti s používáním nástrojů jakosti FMEA, PPAP, 8D…
  • schopnost samostatného řešení problémů
  • aktivní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci se zákazníky)
  • uživatelská znalost MS OFFICE
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy/premie
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • sick days
  • Cafeterie
  • stravenky
  • notebook a služební telefon