PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR V LOGISTICE | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405081-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený v technickém odvětví? Baví vás při práci přemýšlet? Dorozumíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Pozice: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR V LOGISTICE | LIBEREC

Náplň práce:

  • V rámci celého procesu hledáte rezervy a možnosti pro zlepšení
  • Snažíte se o optimalizaci logistických procesů (omezovat plýtvání, vytvářet kalkulace, evidovat KAIZENY apod.)
  • Dle potřeb firmy navrhujete a realizujete nové logistické procesy
Požadavky

Co se od Vás čeká?

  • Minimálně SŠ technického zaměření
  • Jste analytický a technicky zaměřený typ člověka
  • Anglicky se dorozumíte psanou i mluvenou formou
  • Praxe v automotive a výhodou bude i znalost pojmů KANBAN, SMED, Just In Time
Benefity
  • 13. plat
  • Měsíční prémie
  • Pružná pracovní doba - 10:00 - 15:00 + účast na poradách
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Kafeterie 500 Kč měsíčně
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí