PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR| STŘÍBRSKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-407013
Popis pozice

Máte praxi v oblasti výrobních technologií a procesů? Jste zvyklý/-á jednat s dodavateli? Domluvíte se anglickým jazykem?

Pro nové projekty hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Průmyslový inženýr do moderní NE automotive společnosti.

Co má takový Průmyslový inženýr v denní rutině na starosti?

  • řeší zavádění nových projektů / technologií do výroby
  • nastavuje procesy s výrobními technologiemi
  • koordinuje náběh výroby u nových projektů
  • analyzuje a plánuje využití pracovních sil a prostor
  • tvoří odhady a kalkulace výrobních procesů
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Praxe z výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického
  • Schopnost projektového řízení
  • Znalost automatizace a robotizace velkou výhodou

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny